English version

 

Wersja polska

 

 

Oferta Specjalna

 

 


 

INVEST-PARK DEVELOPMENT
Hala produkcyjno - magazynowa


Lokale użytkowe do wynajęcia w ramach Programu Aktywizacji Śródmieścia
 
 Do wynajęcia boksy w Miejskim Domu Handlowym
 

 


Oferty najmu lokali użytkowychBudynek przy ul. Kliczkowskiej 34

Powierzchnia

1859,21 m.kw.

Adres

ul. Kliczkowska 34

Cena wywoławcza

do ustalenia 

Stan

dobry

Ilość pomieszczeń

-

Pow.działki

2360 m.kw.

liczba kondygnacji

3

Typ własności

własność

 


Aktualizacja:

2017.10.18

 

Budynek wolnostojący położony przy ul. Kliczkowskiej nr 34 w Świdnicy - działka nr 231 o pow. 0,2360 ha. 

 

Budynek dwukondygnacyjny w części niższej i trzykondygnacyjny w części wyższej w całości podpiwniczony, o powierzchni 1859,21 m2.

Budynek wpisany do ewidencji zabytków, posiada bogaty wystrój architektoniczny zarówno elewacji zewnętrznych jak i wewnętrznych.

Media w budynku: instalacja elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna, teletechniczna z wewnętrzną siecią komputerową, gazowa oraz centralnego ogrzewania zasilana z własnej kotłowni, usytuowanej w pomieszczeniu piwnicznym (piec gazowy jednofunkcyjny do c.o. typu Ferroli, grzejniki konwektorowe typu Radon oraz część typu przemysłowego). 

 

Budynek posiada bogaty wystrój architektoniczny elewacji w postaci boni, licznych zdobień, Ściany wewnętrzne zdobione są boazeriami, gzymsami. Na suficie I piętra umieszczone są ozdobne kasetony. Balustrada klatki schodowej oraz balustrada przy otworze eliptycznym na poziomie I piętra wykonana jest z ozdobnych elementów metalowych.
 
 Część niezabudowaną stanowi plac o twardej nawierzchni z miejscami postojowymi, dojścia piesze, zieleń.
 
Przeznaczenie gruntu wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru 7.U – teren zabudowy usługowej z wyłączeniem stacji paliw - zatwierdzony uchwałą nr XLI/468/14 Rady Miejskiej w Świdnicy z dnia 27-06-2014 roku.
 
 
 
Nieruchomość zbywana jest bez obciążeń.

 


 

Budynek można oglądać po wcześniejszym umówieniu się w godzinach 7:00- 15:00 w dni robocze tel. 74 852 40 71 - p. Jan Strach - Miejski Zarząd Nieruchomości, ul. Łukasińskiego 7, Świdnica.