English version

 

Wersja polska

 

 

Oferta Specjalna

 

  

 


Oferty najmu lokali użytkowych 

 

Budynek magazynowo-produkcyjny o pow. 1500 m kw

Typ hali

produkcyjna/magazynowa

Adres

ul. Rolnicza 11

Pow. użytkowa

1500 m. kw.

Wysokość hali

4-6 m

Cena netto

do ustalenia

Typ własności gruntu

4863 m.kw.

Liczba kondygnacji

1

Stan techniczny

bardzo dobry

 

 

Aktualizacja:

2011.10.11

 

Lokalizacja:
Do wynajęcia nowo wyremontowany budynek magazynowo-produkcyjny o powierzchni 1500 m kw. wraz z zapleczem biurowo-socjalnym.
Pomieszczenia biurowe o wysokim standardzie - toaleta, ogrzewanie, telefon, cyfrowe stałe łącze internetowe, sieć komputerowa. Wszystkie okna i drzwi pomieszczeń biurowych wyposażone w rolety antywłamaniowe.
Hala murowana, konstrukcja dachu posadowiona na słupach żelbetonowych w układzie 6x6m, całość poszycia dachu wymieniona 2 lata temu. W związku z konstrukcją dachu wysokość hali od 4m w najniższym miejscu do 6m w miejscu najwyższym.
Dzięki niewielkiej liczbie ścian działowych, niskim nakładem finansowym, można dostosować halę do każdej wymaganej konfiguracji.
Nowe tynki, nowe okna, drzwi.
Dostęp do hal magazynowych poprzez 3 bramy segmentowe CROWFORD i HORMANN o szer. 3,5m i wysokości 3,5m, oraz 2 bramy stalowe o szer. 3,5m i wysokości 3,5m, a także 1 bramę stalową o szerokości 2,5m i wysokości 2,5m.
Dodatkowo na terenie posesji plac o powierzchni 3500 m kw. z przeznaczeniem na parging, plac magazynowy itp. ogrodzony estetycznym panelowym płotem i wjazdem przez 4,5m przesuwną bramę przystosowaną do elektrycznego mechanizmu otwierającego od przodu hali oraz nowym ogrodzeniem betonowym z nową 6m bramą przesuwną również przystosowaną do napędu elektrycznego z tyłu hali.
Szczegóły związane z kwestią finansową zostaną omówione i doprecyzowane na
miejscu.

Dostęp do terenu:
Budynek położony jest w Świdnicy ( 40 km od Wrocławia ), w bardzo atrakcyjnym miejscu, bezpośrednio przy ciągle rozwijającej się WAŁBRZYSKIEJ SPECJALNEJ STREFIE EKONOMICZNEJ oraz dużych
renomowanych firm jak COLGATE-PALMOLIVE, ELEKTROLUX, SONEL, COMFORT, KRAUSE, GALLES, NIFCO itp.
Znajduje się ok. 500m od drogi krajowej 35 Wrocław-Jelenia Góra, na terenie typowo przemysłowym a co za tym idzie nadającym się na każdy rodzaj prowadzonej działalności, w tym również market lub dyskont.
Bardzo dogodny dojazd dla samochodów każdej wielkości i ładowności.

Dostępna infrastruktura:
woda/elektryczność/ogrzewanie/kanalizacja/sieć teleinformatyczna

Uwagi:
Obiekt strzeżony 24 godz. na dobę, wyposażony w urządzenia monitorujące i alarmowe.
Budynek znajduje się w ciągłej eksploatacji.

Kontakt:
Robert Staroń - tel. 600 105 700 ( w godz. od 8.00 do 17.00 )
 

Mapa

 


Pokaż Zewnętrzne na większej mapie